Adapter Aux - Bluetooth - Odbiornik - Hit

PRODUCENT: - brak producenta -
WYSYŁKA: do 24h
Ocena 0 / 6

OPIS produktu:

Nowoczesne urządzenia elektroniczne, w wielu przypadkach posiadają w standardzie technologię połączenia Bluetooth. Jeżeli chcemy je wykorzystywać ze sprzętem, który nie oferuje użytkownikowi takich możliwości, warto wyposażyć się w adapter Bluetooth gwarantujący tego rodzaju rozwiązanie.

 

  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – kompatybilny z większością telefonów z systemem iOS oraz Android, a także innymi urządzeniami obsługującymi połączenia Bluetooth.
  • FUNKCJE POPRAWY DŹWIĘKU – urządzenie posiada funkcję zapobiegania efektowi ‘echo’ oraz redukcję szumów.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 6,2/5,3/1cm; długość przewodu ~20cm; waga zestawu 24g.
  • WBUDOWANY MIKROFON – pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych, a tym samym gwarantuje sprawną i bezpieczne obsługę telefonu podczas prowadzenia auta.
  • PROSTA KONFIGURACJA – automatycznie łączy się z większością standardowych urządzeń obsługujących połączenia Bluetooth.

 

Wystarczy podłączyć odbiornik Bluetooth do wejścia audio w dowolnym rodzaju sprzęcieza pomocą dołączonej w zestawie przejściówki 3,5mm mini jack-jackNiezależenie, czy jest to zestaw audio w samochodzie, domowy zestaw do odtwarzania muzyki, bądź jakiekolwiek inne urządzenie nadające sygnał w technologii Bluetooth, natychmiast można rozpocząć bezprzewodowe przesyłanie sygnału. W ten sposób szybko i sprawnie będzie można słuchać muzyki z iPoda, iPhone'a, iPada, tabletów i telefonów z systemem Android, a także komputerów. Urządzenie dedykowane jest również do użytku w aucie. Nie tylko pozwoli na przesyłanie muzyki do sprzętu nagłaśniającego, ale umożliwia także obsługiwanie połączeń telefonicznych za pomocą jednego przycisku. Działa zatem na zasadzie zestawu głośnomówiącego, który poprawia bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu w momencie wykonywania rozmów telefonicznych.

Opinie o produkcie:ZOBACZ: WSZYSTKIE OPINIE

Twoja opinia może być pierwsza.

pokazuje 0-0 z 0 opinii

Dodaj opinię >

Uwaga!

ocena
nowy kod obrazka

treść *